НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА ДЕТСКА РИСУНКА “НАСЛЕДНИЦИ НА ДЕЧКО
УЗУНОВ”
НГПИД"Акад. Дечко
Узунов"- Казанлък
Класиране, 2017 година
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на ОБЛАСТНИЯ УПРАВИТЕЛ на ОБЛАСТ СТАРА ЗАГОРА
-
Катрин Димитрова Младенова – 2 клас Арт ателие „Дон Кези“ гр. Дупница ръководител
Елена Марулевска
-
Даяна Петрова Тотева – 6 клас
Читалище „Развитие 1870“ гр.
Севлиево ръководител Ива Русинова
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на КМЕТА на ОБЩИНА КАЗАНЛЪК
-
Татяна Колева - 11 год. школа „Арт линия“ гр. Казанлък ръководител Ваня Запрянова
-
Селин Байрям Ахмед – 2 клас ШИИ „Палитра” гр. Кърджали, р-л:
Севинч Еминова
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на Обществения посредник в Община
Казанлък
-
Калоян Янков Янакиев - 6 клас Школа „Ренина“ гр. Казанлък ръководител Ренина Лекова
-
Виктор Венциславов Мандовски – 6 клас ППМГ „Никола
Обрешков“ гр. Казанлък ръководител Милена Цветкова
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на ДИРЕКТОРА на НГПИД “Акад. Дечко Узунов”
- Илия Карамфилов Карамфилов – 2 клас Школа
„Колорит” гр. Хасково, ръководител Веселина Делчева
-
Елена Маркова – 4 клас. ШИИ „Палитра” гр. София ръководител
Константин Марков
-
Рая Симеонова – 5 години ДГ „Европейчета“
гр. Враца
КЛАСАЦИЯ – ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
-
ПЪРВО МЯСТО ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – Магдалена
Михайлова Петкова – 3 клас Школа „Ренина“ гр. Казанлък ръководител Ренина Лекова
-
ВТОРО МЯСТО ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА
ГРУПА – Калина Калоянова Колева – 2 клас
ОДК гр. Търговище
ръководител Нора Иванова
-
ТРЕТО МЯСТО ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА
ГРУПА – Карина Валериева Спасова - 3 клас Арт ателие „Дон Кези“ гр. Дупница
ръководител Елена Марулевска
КЛАСАЦИЯ –ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
-
ПЪРВО МЯСТО ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – Мария
Пенкова Пенкова – 5 клас AРТ клуб „Гея” гр. Ловеч ръководител Кремена Попова
-
ВТОРО МЯСТО ВТОРА ВЪЗРАСТОВА
ГРУПА – Йоана Максимова - 5 клас ШИИ „Арт Попово” гр. Попово ръководител Искра Хаджииванова
- ТРЕТО МЯСТО ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – Станислав Иванов Иванов – 7 клас Школа „Колорит” гр.
Хасково ръководител Веселина Делчева
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на “КРЕМОНА – БЪЛГАРИЯ” ЕООД , гр. Казанлък
-
Николета Пеце Алексовска – 5 клас Сдружение за творческа дейност и интеграция „Арт –
визия” гр. Варна ръководител Светлана Йосифова - Михова
-
Виктория Станимирова
Говедарова - 4 клас ОДК „Св. Иван Рилски”
гр. Казанлък ръководител Галя Иванова
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на Дирекция НП ЦЕНТРАЛЕН БАЛКАН гр. Габрово
-
Рая Иванова – 1 клас ателие „Приказен свят” гр. София ръководител
Татяна Антонова
-
Александра Мичева – 6 години ДГ „Европейчета” гр.
Враца ръководител Св. Луканова и Ив.
Николова
-
Ванеса Цвяткова Годжанова – 4 клас ОУ „Св. Паисий
Хилендарски” гр. Казанлък ръководител Мария Димитрова
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на ЕВРОПА ДИРЕКТНО гр. Стара Загора
-
Рафаил Дианов Костов – 4 клас ОУ „Кулата” гр. Казанлък
ръководител Милена Цветкова
-
Йоаха Драганчева – 2 клас Школа по рисуване гр. Варна ръководител Жечка
Христова
-
Кристиан Христов – 4 клас Арт студио „Армеро” гр. Враца ръководител Емилия
Върбанова
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на ИНЪР УИЛ КЛУБ гр. Казанлък
-
Галина Маринова - 1 клас ателие за изобразителни изкуства гр. Търговище ръководител Даша Батембергска
-
Десислава Ивайлова Меразчиева - 4 клас Школа „Ренина“ гр. Казанлък ръководител Ренина Лекова
-
Габриела Джорджия Младенов – 9 години „Арт линия“ гр. Казанлък ръководител Ваня Запрянова
-
Пресиян Неделчев – 2 клас дом на културата ШИИ „Арт Попово” гр. Попово ръководител Искра Хаджииванова
-
Селин Айсун Муса – 6 клас ОДК „Св. Иван Рилски”
гр. Казанлък ръководител Галя Иванова
-
Никол Венциславова Любомирова – 6 клас ПМГ „Никола Обрешков“ гр.
Казанлък ръководител Милена Цветкова
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на РОТАРИ КЛУБ гр. Казанлък
-
Ния Узунова – 6 клас Ателие „Приказен свят” гр. София
ръководител Татяна Антонова
-
Стефания Ивoва Георгиева - 4 клас Школа „Ренина“ гр. Казанлък ръководител Ренина Лекова
-
Гизем Ахмедова – 1 клас ШИИ „Артея” гр. Търговище ръководител Нели
Чолакова
-
Дарена Георгиева Георгиева – 7 клас Школа „Колорит” гр. Хасково ръководител Веселина Делчева
-
Джулиан Черкезов - 5 клас СУ „Петко Рачов Славейков” Добрич
-
Влада Иванова Здравкова - 5 клас ОУ „Кулата” гр. Казанлък ръководител Диaна Дончева
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на МЕДИЙНА ГРУПА „ВИС ВИТАЛИС” гр. Казанлък
- Габриела Петкова – 7 клас ОУ „Мати Болгария” гр. Казанлък ръководител Маргарита Димитрова
- Грета Александрова Дукова – Сдружение за творческа дейност и интеграция „Арт – визия” гр. Варна
ръководител Светлана Йосифова - Михова
- Емануела Атанасова – 3 клас НЧ „Никола Вапцаров” школа „Драсканици” гр. Стамболийски
ръководител Карамфила Прахчарова
- Александра Герова – 7 клас НЧ „Никола Вапцаров” школа „Драсканици” гр. Стамболийски ръководител
Карамфила Прахчарова
- Пресияна Петрова Невянова – 6 клас ЦПЛР - ОДК детски арт клуб „Гея”
гр. Ловеч ръководител Кремена Попова
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на КМЕТА на гр. Крън
-
Лия Емилова Калайджиева – 5 клас ОУ „Св. Климент
Охридски” гр. Крън ръководител Елена
Гитова
- Тиян Златев – ОУ „Кулата” гр. Казанлък
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на “АБСОЛЮТ” ЕООД гр. Казанлък
-
Денислава Величкова Цонкова – ОУ
„Св. Св. Кирил и Методий” гр. Николаево ръководител
Недялка Русанова
-
Елица Стоянова Стоянова – 7 клас школа „Ренина” гр. Казанлък
ръководител Ренина” гр. Казанлък ръководител Ренина Лекова
-
Емма Димова – 3 клас Ателие „Приказен свят” гр. София
ръководител Татяна Антонова
-
Боряна Иванова Иванова – 5 клас ателие „Стела и
Дара” гр. Добрич ръководител Дарина
Стаматова и Стела Славова
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на БИБЛИОТЕКА „ИСКРА” гр. Казанлък
-
Ясен Пламенов Пенчев – 5 клас ПМГ „Акад.Иван Гюзелев” гр. Габрово
ръководители Елиза Ковачева и Иванка Здравкова
-
Димитър Тончев Енев – 5 клас Второ основно училище
„П.Р.Славейков” гр. Стара Загора ръководител Гергана Вълкова
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на ЛХМ “Чудомир” гр. Казанлък
-
Дария Николова – 4 клас ОМЦ „Захари Стоянов” ДШИИ гр. Добрич
ръководител Олга Иванова
-
Виктория Петрова – 6 клас „Екзарх Антим I“ гр. Казанлък ръководител Стефка Трингова
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на ФОНДАЦИЯ „ Проф. Генчо Пирьов“ гр. Казанлък
-
Цветелена Нейкова – 6 клас, XI ОУ„Николай Лилиев” гр. Ст. Загора
ръководител
Румяна Гьокова
-
Тони Валентинов Петков – 6 клас Второ основно
училище „П.Р.Славейков” гр. Стара Загора ръководител Гергана Вълкова
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на “ФАЙЕР ИНЖЕНЕРИНГ” ЕООД гр. Казанлък
- Румен Константинов – 1 клас Арт школа „Колорит” гр.
Плевен ръководител Майя Ананиева
- Божидар Гюзелев – 5 клас СОУ „Бачо Киро” гр. Летница ръководител Светлана Стоянова
-
Ивон Тихомирова Тенева – 4 клас 13то ОУ „Св. Паисий Хилендарски” гр. Стара Загора ръководител
Динка Дерлаева
- Калина Красимирова Иванова – 4 клас Читалище
„Развитие” 1870 - ШИИ
гр. Севлиево ръководител Ива Русинова
- Пламена Цветанова – ОУ „Мати Болгария“ гр. Казанлък ръководител Маргарита Димитрова
-
Александра Лазарова – 6 клас СУ „Екзарх Антим I“ гр. Казанлък ръководител Стефка Трингова
-
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на Председателя на журито
-
Станислав Карамфилов Карамфилов – 9 години
„Арт линия“ гр. Казанлък ръководител Ваня Запрянова
-
Гергана Лъчезарова Петкова – 5 клас студио „Рениарт” гр. Монтана ръководител Рени Петрова
-
Елица Николаева Иванова – 3 клас ЦПЛР – ОДК гр.
Търговище ръководител Нора Иванова
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на ХУДОЖЕСТВЕНА ГАЛЕРИЯ гр. Казанлък
- Рая Руменова Стоянова – 6 клас Арт школа „Колорит” гр.
Плевен ръководител Майя Ананиева
-
Кадер Кемалова Кадерова – 5 клас СУ „Св. Св. Кирил и Методий” с.
Александрово ръководител Венета
Стефанова
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на “МЕБЕЛ ФАКТОР” гр. Сливен
-
Радосвета Антонова Банкова – 5 клас Второ основно
училище „П.Р.Славейков” гр.Стара Загора ръководител Гергана Вълкова
-
Мила Миленова Недева – 1 клас ателие „Стела и Дара” гр.
Добрич ръководители Дарина Стаматова и Стела Славова
-
Мелиса Караилиева – 5 клас ОУ „Св. Климент Охридски”
гр. Крън ръководител Елена Гитова
-
Наташа Вълчева Иванова – 6 клас СУ „Св. Св. Кирил и
Методий” с. Александрово ръководител
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на „АН МАРИ КОМФОРТ” гр. Стара Загора
-
Кристела Ивелинова Добрева – 7 клас СУ „Петко Рачов
Славейков” гр. Добрич ръководител Дарина
Стаматова
-
Кристина Накова – 6 години ДГ „Европейчета” гр. Враца ръководители Св.
Луканова и Ив. Николова
-
Йоана Димитрова Митева – 4 клас школа „Колорит” гр. Хасково
ръководител Веселина Делчева
-
Ивона Христова Иванова – 6 клас ОУ „Св. Св. Кирил и
Методий” гр. Николаево ръководител Недялка Русанова
-
Десислава Иванова Иванова – 1 клас 13 ОУ „Св.
Паисий Хилендарски” гр. Стара Загора ръководител Динка Дерлаева
СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на “КЕЙСИЕМ” гр. София
-
Вяра Пламенова Пенчева – 1 клас СУ „Райчо Каролев” гр. Габрово
ръководител Ива Мошкова и Мая Георгиева
-
Галина Христова Дичева - 7 клас гр. Варна ръководител Стоян Дичев
- Марая Русева Маврова - 2 клас Школа „Колорит”
гр. Хасково ръководител
Веселина Делчева
No comments:
Post a Comment